Pınar Su ve İçecek

Pınar Su ve İçecek

38 yıl önce sektöre öncülük ederek Türkiye’yi ambalajlı su ile tanıştıran Pınar Su ve İçecek, modern teknolojisi ve portföyüne eklenen yeni içecek ürünleriyle her geçen yıl daha da büyüyor.

Pınar Su ve İçecek, 1984 yılında başladığı üretim yolculuğuna bugün ambalajlı suyun yanı sıra farklı kategorilerdeki içecek ürünleri ile devam ediyor. Türkiye’de şişelenmiş ambalajlı ilk doğal kaynak suyu üretimi ile sektörüne öncülük eden Şirket, tüm iş süreçlerinde sahip olduğu yüksek standartlarla güçlü ve güvenilir marka kimliğini koruyarak faaliyetlerini sürdürüyor. “Pınar Yaşam Pınarım” markası ile yerli üretimin en başarılı örneklerinden olan Şirket, Türkiye’nin en kaliteli kaynaklarından elde ettiği suları, iç pazarın yanı sıra 25 ülkeye ihraç ediyor. “%100 Türk sermayeli” bir firma olan Pınar Su ve İçecek, içecek şirketi olma vizyonuyla geliştirmeye devam ettiği ürünlerle, yurt içinde ve yurt dışında pazar payını daha da artırmayı hedefliyor.

KAYNAKTAN DOLUMA HER AŞAMADA HİJYEN

Sağlığı ve kaliteyi ön olanda tutan stratejisiyle tüm dolum tesislerinde dünyanın en gelişmiş teknolojilerini kullanan Pınar Su ve İçecek, steril hava ile pozitif basınçlandırılmış, dışarıdan hava girişi engellenmiş, havası sürekli temizlenen tam hijyenik ortamlarda dolum yapıyor. Uluslararası kalite standartlarına uygun olarak kaynaktan doluma üretimin her aşamasında fiziksel, kimyasal ve mikrobiyolojik testler uygulayan Şirket, “Önce Tüketicilerimiz ve Müşterilerimiz” odaklı kalite yönetim yaklaşımı ile ürünlerini sunuyor. Uluslararası Sağlık ve Gıda Güvenliği Uygunluk Belgesi’ni (NSF) almaya hak kazanan ilk Türk içecek markası olarak öne çıkan Pınar Su ve İçecek, tüketici memnuniyetini yükseltme ve sürdürülebilir büyüme odaklı iş anlayışıyla faaliyet gösteriyor. Sürdürülebilirlik yaklaşımı gereği doğayı koruma, çevre kirliliğini önleme, doğal kaynak kullanımlarını kontrol altına alma ve üretim kaynaklı atıkları bertaraf etme konularındaki çalışmalarına aralıksız devam eden Şirket, sosyal sorumluluk çalışmalarıyla da sanata, spora, çevreye ve topluma katkı sağlıyor.

www.pinarsu.com.tr

 
Paylaş